Nabídka práce > Poradce přes výživu

Poradce přes výživu

Náplň práce

Poradenství v oblasti výživy
Poradce pomáhá klientům zorientovat se v oblasti výživy ( výživa pro sportovce, pro optimální kondici a váhu, osobní péče atd.)
Zajišťuje rozbor stavby těla na přístroji, aby komunikace o životním stylu byla co nejvíce na míru daného klienta.
Může pomáhat při organizaci cvičení a kurzů o výživě. ( osobně u nás nebo i online z domu)

Požadavky

• věk min. 18 let
• ochota učit se novým věcem
• komunikativnost a příjemné vystupování
• spolehlivost, zodpovědnost a vytrvalost
• zájem o oblast výživy a zdravý životní styl

Nabízíme

• osobní i finanční růst
• možnost nezávislé samostatné činnosti
• precizní systém zaškolení (osobně v centru nebo online)
• příjemný a ochotný kolektiv spolupracovníků
• firemní benefity (odměny za dobře odvedenou práci)
• možnost práce z domu
Znalost problematiky ani vzdělání v oboru výživy není podmínkou, poskytujeme komplexní zaškolení.

Informace o pozici

  • Studio zdraví
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 8000- 15000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: absolventy, důchodce, MD
  • Místo pracoviště: Bašty 8, Brno