Nabídka práce > SKLADNÍK

SKLADNÍK

Náplň práce

- příjem a výdej položek skladu
- příjem a výdej zásilek
- nákup materiálu – online i fyzicky Litovel / Olomouc
- vyřizování reklamací
- řešení výziskového skladu
- spolupráce s kolegy
Co od Vás požadujeme:
- zkušenost s obdobným sortimentem (autoservis, servis nákladních aut, popř. elektromateriál)
- řidičský průkaz sk. B
- zkušenosti s programem POHODA, čtečkou čárových kódů (výhodou)
- zkušenost na obdobné pozici alespoň 3 roky (výhodou)
- oprávnění obsluhy VZV (výhodou, možnost získat u nás)

Požadavky

Hledáme dalšího parťáka, který s námi potáhne za jeden provaz
- Rád(a) se zlepšujete a učíte se novým věcem
- Máte smysl pro pořádek a pečlivost, schopnost organizace je Vám velmi blízká
- Pracujete samostatně a můžeme se na Vás spolehnout

Nabízíme

Máte pocit, že jste zapadl v systému firmy, Vaše práce je monotónní, nedostatečně ohodnocená, podceňovaná, máte omezené kompetence, popř. nemáte prostor na svou seberealizaci?

POJĎTE PRACOVAT K NÁM!

Jsme malá firma, která se věnuje opravám, modernizacím a servisu drážních vozidel, vyrábíme elektrické svazky. Zaměřujeme se na MODERNIZACI, KVALITU a DOPAD (HODNOTU) naší práce a SPOKOJENOST našich zaměstnanců, což bereme jako nejdůležitější aspekty podnikání.

Co nabízíme
- Hrubá nástupní mzda 35 000 Kč
- Práce na ranní směnu (7 – 15:30) po – pá
- Možnost realizace – profesního i osobního rozvoje (zaučení, školení a kurzy)
- Možnost podílet se na zlepšování firemního systému
- Skvělý kolektiv

Informace o pozici

  • NM LOKO Services s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Litovel