Nabídka práce > Spojte silu predaja s odvahou dravca! Hľadáme vášnivého predajcu fotovoltiky v Českej republike

Spojte silu predaja s odvahou dravca! Hľadáme vášnivého predajcu fotovoltiky v Českej republike

Náplň práce

Hľadáme obchodných sprostredkovateľov, ktorí majú skúsenosti s aktívnym predajom, sprostredkovaním obchodu na pozícii obchodný zástupca či konzultant s aktívnym salesom.
V roku 2023 sme začali predaj našich celých fotovoltických riešení aj v domácnostiach a firmách v Českej republike.
Tým, že vidíme potenciál, rozširujeme opäť tím a hľadáme obchodného konzultanta, ktorý je v Čechách doma a pomôže nám s posilniť predajné aktivity v tejto oblasti.

• Náplňou práce bude komunikácia so zákazníkom, návrh správneho riešenia fotovoltickej elektrárne (napr. návrh fotovoltických ostrovných elektrární pre off-grid aplikácie, návrh fotovoltických sieťových Ongrid systémov pre rodinné domy, návrh záložných systémov pre rôzne aplikácie), obhliadky v domácnostiach a firmách našich zákazníkov v Českej republike.

• Primárne sa jedná o reaktívny predaj (reagovanie na požiadavky zákazníkov, ktoré dostávame z rôznych kanálov), práca v CRM. Vieme vám z týchto zdrojov zabezpečiť okolo 100 dopytov mesačne, ktoré môžete spracovávať.

• Pracovať môžete v odkiaľkoľvek (forma homeoffice) vo variabilnom pracovnom čase (zakladáme si na výsledkoch a nie na strávenom čase). Úvodné zaškolenie však prebieha fyzicky na našej centrále v Prievidzi v trvaní min. 5 dní.

Sme partia namotivovaných nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti v oblasti solárnych technológii a chceme byť aj lídrom v oblasti vzdelávania v tejto oblasti. Pozrite si viac o tom, čo robíme na: https://ecoprodukt.sk/

Požadavky

Hľadáme kolegov a kolegyne:

• so silnými predajnými zručnosťami a skúsenosťami ako obchodný zástupca, ktorí sú dravci v ich odbore, sales ich baví, sú vynaliezaví a vedia pracovať efektívne
• chcú pracovať na báze provízneho systému (po 3 mesiacoch bez fixu, ale percentom z marže s neobmedzeným stropom)
• sú dostupní full time pre náš biznis
• vedia prepojiť efektívnu prácu s kvalitnou službou pre zákazníka a serióznym prístupom
• zároveň vítame schopnosť získať a pochopiť princípy a riešenia fotovoltaiky - technická orientácia, logické a systémové uvažovanie.

Další informace

Budeme sa tešiť na Vaše podklady. Prosíme o zaslanie vášho životopisu.

Všetky žiadosti dôkladne posúdime a následne sa s Vami spojíme ohľadom ďalšieho postupu.

(Ponuka je vhodná pre muža aj ženu.)

Informace o pozici

  • ECO PRODUKT s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český - C2
  • Plat: V rámci zaškoľovacieho obdobia (prvé 3 mesiace) vás podporíme fixnou zložkou na úrovni 1000 € a k tomu provízie s neobmedzeným stropom od prvého dňa spolupráce (orientačne môžete dosiahnuť cez 3000 € mesačne).
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: • Zľavy na produkty z portfólia • Flexibilný pracovný čas a možnosť home office • Firemné akcie • Príjemný, priateľský a zároveň profesionálny tím • Kolegov, ktorí si vzájomne pomáhajú a podporujú sa • Priestor pre realizáciu vlastných nápadov • Škol
  • Místo pracoviště: Práca z domu