Nabídka práce > grafik/grafička

grafik/grafička

Náplň práce

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme do svého kolektivu posilu na pozici grafik/grafička.
Máš chuť zapojit se do procesu výroby sportovních dresů a dalšího vybavení od předního českého producenta?
Do provozovny v obci Nesvačilka hledáme grafika/grafičku na plný úvazek.

Náplní Tvojí práce bude příprava dresů a dalších produktů do tisku. Mezi naše požadavky patří alespoň základní znalost grafického prostředí Corel Draw.
Nesmí ti ovšem chybět také smysl pro odpovědnost za odvedenou práci a týmový duch.
Vše další tě naučíme.

Nabízíme: práci v přátelském kolektivu perspektivní firmy a odpovídající finanční ohodnocení. Bonusy: stravenky, Multisport karta.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem či telefonicky. E-mail:slatinsky@bison.cz, tel. +420 777 943 669.

Informace o pozici

  • Bison Sportswear, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, Multisport karta.
  • Místo pracoviště: Nesvačilka