Nabídka práce > Teta v Lesním klubíku Sovičky

Teta v Lesním klubíku Sovičky

Náplň práce

Do nově vznikajícího Lesního klubu Sovičky v Miroslavských Knínicích hledáme pečující osoby, "tety", které nám pomohou s předškolní výchovou 10 dětí ve věku 2-5 let.

Požadavky

- Maminku na/krátce po rodičovské dovolené (kvůli financování)
- Někoho, komu je blízký respektující výchovný přístup
- Speciální vzdělání není třeba, požadujeme pouze absolvování kurzu Chůva pro děti v dětské skupině (možnost zafinancovat přes náš spolek)

Nabízíme

- Práce na HPP, pracovní smlouva
- Zkrácený pracovní týden (3-4 dny v týdnu)
- Pracovní doba 7 - 15 hod / 9 - 17 hod (příp. flexibilně podle počtu přihlášených dětí)
- Plat 17 500 Kč čistého
- Práce s dětmi ve věku 2-5 let
- Možnost umístění vlastního dítěte
- Příjemné respektující prostředí
- Možnost dalšího vzdělávání

Informace o pozici

  • Dětská skupina Sovičky, z. s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20200
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: zkrácený pracovní týden, možnost umístění vlastního dítěte
  • Vhodné pro: maminky na RD
  • Místo pracoviště: Miroslavské Knínice