Nabídka práce > Hledáme 2 šikovné kolegy do pracovního týmu!

Hledáme 2 šikovné kolegy do pracovního týmu!

Náplň práce

• Správa a organizace administrativních úkolů, včetně vyřizování emailů, telefonátů a poštovní korespondence.
• Pomoc při vedení a aktualizaci dokumentace a databází.
• Podpora v rámci projektového řízení a plánování.
• Komunikace s klienty a partnery společnosti.
• Zajištění administrativní podpory pro různé oddělení a týmy.
• Flexibilní práce z domova nebo z kanceláře v souladu s potřebami zaměstnance.
• Příležitostné úkoly a projekty podle aktuální potřeby a schopností zaměstnance.

Požadavky

• Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou.
• Ambice a touhu posouvat se stále výš.
• Zodpovědný přístup k práci a schopnost pracovat samostatně.
• Pozitivní nálada a ochota přispívat k příjemné pracovní atmosféře.

Nabízíme

• Skvělé pracovní prostředí.
• Krásné kanceláře.
• Placenou dovolenou.
• Firemní akce každý měsíc.
• Teambuildingové aktivity.
• Soutěže o hory a letní dovolené.
• Možnost kariérního růstu.
• Zajímavé finanční ohodnocení, které závisí pouze na vaší práci a úsilí

Informace o pozici

  • Taras Oliinyk
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Plat: 30000 - 40000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Práce z domova, Dovolená navíc, Studijní volno, Finanční bonusy / prémie, Kariérní růst, Firemní akce, Pružná pracovní doba, Zahraniční pracovní cesty, Vzdělávací kurzy, Přátelské prostředí, Relax zóna, Herní zóna, Občerstvení na pracovišti, Children
  • Vhodné pro: cizince, absolventy, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
  • Místo pracoviště: Hlavní město Praha