Nabídka práce > Prodejce - obchodní zástupce

Prodejce - obchodní zástupce

Náplň práce

Svoboda rozhodování a možnost nabízet velmi kvalitní produkty v oblasti pracovních ochranných prostředků.
B2B objednávky, budování a udržování pevných obchodních vztahů se stávajícími zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí, školení prodejního personálu a poskytování odborného servisu. Jedná se především o prodejny s ochrannými pracovními prostředky, řemesla, stavebniny apod. v regionu střední, severní a jižní Morava.
Osobní, telefonická i e-mailová komunikace se zákazníky, prezentace kompletního sortimentu OOP.
Vyřizování objednávek a report výsledků svého působení a návštěv vedení společnosti.

Požadavky

ŽL - zprostředkování obchodu
Minimálně odborné vyučení či středoškolské vzdělání
Spolehlivost
Samostatnost
Trestní bezúhonnost
Příjemná a přátelská povaha
Praxe v oblasti obchodu
Výborná komunikační a prezentační dovednost
Mobilita, flexibilita a ochota cestovat

Nabízíme

Práci na ŽL
Pružnou pracovní dobu a vlastní organizaci práce.
Provize 30 000 – 80 000 vyplácené měsíčně v závislosti na Vašem výkonu.
Motivační odměny.
Příspěvek na vedlejší provozní náklady

Další informace

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na tento inzerát.

Zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby společnost Industrial Starter Czech s.r.o. spravovala, zpracovávala, uchovávala Vaše osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, a to až do odvolání písemnou formou.

Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří budou pozváni na pracovní pohovor.

Informace o pozici

  • Industrial Starter Czech s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 40 000 - 80 000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: příspěvek na vedlejší náklady, slevy na nabízené produkty, podpora prodeje, pružná pracovní doba
  • Vhodné pro: OSVČ - prodejce
  • Místo pracoviště: Morava