Nabídka práce > MISTR VÝROBY |1 SMĚNA

MISTR VÝROBY |1 SMĚNA

Náplň práce

Hledá se MISTR!

Máš praxi ze strojírenské společnosti a rozumíš CNC strojům?

Náplň práce:
- odpovědnost za plynulý chod výrobního úseku
- zabezpečování disciplíny a technické organizace mezi podřízenými zaměstnanci
- rozdělování pracovních úkolů a dodržování přidělených povinností
- kontrolovat dodržování technologických postupů a předpisů BOZP
- podílet se na optimalizaci výrobních operací 5S a udržování pořádku na pracovišti

Požadavky

- SOU vzdělání v oboru strojírenství výhodou
- praxe s vedením týmu lidí
- znalost čtení výkresové dokumentace
- znalost PC

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzdu - výkonnostní příplatek - 5 týdnů dovolené - 3 dny sick days - příspěvek na penzijní připojištění - docházkový bonus - dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem - program benefitů Cafeterie
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou