Nabídka práce > EMBEDDED TEAM LEADER

EMBEDDED TEAM LEADER

Náplň práce

Pokud chcete být u zrodu něčeho nového, máte komunikativní znalost angličtiny a zkušenosti v automotive v oblasti Embedded? Máme pracovní pozici přímo pro Vás.

* vedení týmu vývojového týmu
* komunikace se zákazníky a kolegy v zahraničí
* řízení jednotlivých projektů
* řízení testovacích aktivit a strategií
* spolupráce při vývoji nových komponent a systémů

Požadavky

* bakalářské nebo VŠ vzdělání
* velmi dobrá komunikativní znalost anglického jazyka - komunikace s kolegy v zahraničí
* zkušenost s vedením týmu na této pozici min. 2 roky
* zkušenost s programováním v C

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 100000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na dopravu * Možnost Home Office * Stravenkový paušál * Sick days * Flexibilní pracovní doba * Příspěvek na penzijní pojištění * Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Místo pracoviště: Ostrava