Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK| CESTOVÁNÍ |AŽ 80 000 KČ

SERVISNÍ TECHNIK| CESTOVÁNÍ |AŽ 80 000 KČ

Náplň práce

Rád cestuješ? Preferuješ práci v terénu? Máš vzdělání technického směru a komunikativní angličtinu? Dokážeš číst v elekro výkresech? Vyhláška 50? Láká tě nadstandartní mzda?

Pak hledáme právě TEBE!!!

Pracovní náplň:
* spolupráce na projektech v oblasti testování a uvádění zařízení do provozu
* spolupráce s ostatními odděleními společnosti
* kontrola průběhu jednotlivých aktivit s ohledem na plán
* reporting

Požadavky

* min. SŠ vzdělání v elektro oblasti
* vyhláška č. 50/1978 sb.
*AJ na komunikativní úrovni
* praxe na obdobné pozici
* čtení výkresové dokumentace
* ochota vycestovat do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * pravidelné odměny * příspěvek na stravné * příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění * Flexi Pass poukázky * firemní akce
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek