Nabídka práce > HW TESTER | HW VÝVOJÁŘ | JUNIOR

HW TESTER | HW VÝVOJÁŘ | JUNIOR

Náplň práce

Máte ukončené vzdělání v oboru elektrotechniky? Chcete se posunout ve své kariéře do oblasti testování a vývoje?

Výborně! Poté se mi neváhejte ozvat! Nyní obsazujeme pozici HARDWARE TESTER | HARDWARE VÝVOJÁŘ.

Co bude Vaší náplní?
- testování elektroniky a finálního provedení v laboratořích
- příprava a provádějí vývojových testů
- příprava a provádění měření EMC, zátěžových testů, zkoušek apod.
- tvorba záznamů o provedeném testování
- operativní řešení problémů v průběhu testování
- spolupráce v týmu s ostatními kolegy (testovací inženýři, vývojáři apod.)
- spolupráce v akreditovaných laboratořích v ČR a někdy i v zahraničí

Požadavky

- elektrotechnické vzdělání
- mírně pokročila znalost AJ (především psaná forma)
- ochota občasného cestování po ČR (výjimečně zahraničí) služebním vozem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené a 3 sick days - pružná pracovní doba - notebook a mobilní telefon - příspěvek na stravování - mobilní tarif zdarma - výhodné mobilní tarify pro blízké - příspěvek na penzijní pojištění a energie - možnost školení a certifikací dle z
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí