Nabídka práce > SAP SPECIALISTA - LOGISTIKA | PROSTĚJOV

SAP SPECIALISTA - LOGISTIKA | PROSTĚJOV

Náplň práce

Máš zkušenosti s WM, MM nebo EWM SAP moduly? Domluvíš se anglicky? Vyznáš se v logistice? Tak se mi ozvi!

U nás budete:
- radit oddělení logistiky a nákupu ohledně aplikací založených na SAP S/4HANA u nás i v zahraničí
- vyvíjet a aplikovat technické koncepty pro efektivní řešení v SAPu
- udržovat a rozvíjet logistické SAP landscape
- komunikovat s externími poskytovali služeb
- organizovat tréninky a testy

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- základní znalost SAP ABAP
- znalost procesů a uživatelského nastavení SAP MM, WM a případě i EWM modulu
- komunikativní znalost AJ – denní komunikace s uživateli ze zahraničních poboček
- občasné zahraniční služební cesty

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 7 dní dovolené navíc - roční bonus - možnost HO - příspěvek na stravné - příspěvek na penzijní připojištění - flexibilní pracovní doba - jazykové kurzy - firemní akce
  • Místo pracoviště: Prostějov