Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁL

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁL

Náplň práce

Vyznáte se v elektroinstalačním materiálu? Jste duchem obchodník?

Pak nám pošlete svůj životopis!

Máme tu pozici OBCHODNÍK ELEKTROINSTALAČNÍCH MATERIÁLŮ

Vaši náplní práce bude:

- Prezentace zboží zákazníkům
- Poskytování informací o charakteristikách a funkcích zboží
- Podpora prodeje
- Vedení evidence a obchodní dokumentace
- Prodej elektroinstalačního materiálu
- Péče o stávající zákazníky a akvizice zákazníků nových
- Obchodní činnost a podpora e-commerce

Požadavky

- Znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v oboru elektro či elektromechanik
- Znalost MS Office (Word, Excel)
- Výborné komunikační schopnosti
- Proaktivní přístup
- Řidičský průkaz - skupina B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů placené dovolené (týden placené dovolené navíc) - Stravenkový paušál 136 Kč/den - Cafeterie - Provize z prodeje (neomezený strop) - Příspěvek na penzijní připojištění a na životní pojištění - Služební vozidlo, mobilní telefon, notebook - Mo
  • Místo pracoviště: Praha