Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ - NÁSTUP DO KMENE!

ELEKTRIKÁŘ - NÁSTUP DO KMENE!

Náplň práce

Máte výuční list v oboru elektrikář nebo elektronik a vyhlášku 50? Jste ochotný pracovat na 12h směny? Ať už jste zkušený člověk z oboru či absolvent elektro, přihlaste se nyní na pozici:

ELEKTRIKÁŘ s NÁSTUPEM DO KMENE!

Co Vás čeká?

* Údržba a opravy vstřikovacích lisů
* Opravářské práce na elektroinstalacích
* Objednávání náhradních dílů
* Vedení záznamů o prováděných akcích v PC
* Spolupráce se servisními techniky dodavatelů technologií

Požadavky

- Min. SOU - elektrikář / elektronik
- Vyhláška č. 50 podmínkou (pokud ji máte propadlou, zajistíme obnovení)
- Ochota práce v nepřetržitém provozu - 12h směny
- Nástup přímo do kmene!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 27000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme: * 13. a 14. plat * Stravenky - 100 Kč/den * Příspěvek v rámci programu pro zdraví - 600 Kč * Permanentky na kulturní a sportovní akce * plat dle zkušeností, dohodou
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou