Nabídka práce > MECHANIK VÝROBNÍCH LINEK| I PRO ABSOLVENTI

MECHANIK VÝROBNÍCH LINEK| I PRO ABSOLVENTI

Náplň práce

Obsazuje se pozice MECHANIKA SMT!
Dokážeš být v práci samostatný a máš technického ducha?

Možná hledáme právě tebe!

- Obsluha a údržba vyspělých SMT (Surface Mount Technology) strojů
- Instalace a výměna součástek do strojů - vyžaduje vysokou míru samostatnosti a přímou zodpovědnost za proces
- Aktivní spolupráce s oddělením kvality, logistiky, údržby
- Kontrolu výrobního procesu a systematické zaznamenávání výrobních dat

Pokud by tě taková práce zajímala, tak se těším Tvůj životopis!

Požadavky

- SŠ nebo SOU v technickém oboru nebo praxe na obdobné pozici
- Zodpovědnost, samostatnost
- Ochota pracovat na směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 32000 CZK do 34000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Penzijní spoření - 25 dní dovolené - Náhradní volno za navíc odpracované hodiny - Pestré stravování za dobrou cenu (výběr až z 8 jídel) - Bezplatné parkoviště - Wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center
  • Místo pracoviště: Pardubice