Nabídka práce > ORDER PROCESSING SPECIALIST

ORDER PROCESSING SPECIALIST

Náplň práce

Hledáme zkušeného a motivovaného specialistu na zpracování objednávek, který se přidá k týmu našeho zákazníka. V této roli budete zodpovědní za efektivní a přesné zpracování zákaznických objednávek, sledování stavu objednávek a komunikaci s klienty i interními týmy.

Hlavní úkoly:

  • Přijímání a zpracování objednávek od zákazníků

  • kontrola a ověřování údajů v objednávkách

  • koordinace s logistickým oddělením pro zajištění včasného doručení

  • aktualizace informací pro zákazníky o stavu jejich objednávek

  • řešení případných problémů nebo dotazů zákazníků

  • spolupráce s týmem pro zlepšování procesů zpracování objednávek

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou

  • NJ pro každodenní komunikace s německými pobočkami - podmínkou

  • samostatnost, zodpovědost, trpělivost, pečlivost

  • odolnost vůči stresu

  • technické myšlení (není podmínkou)

  • životopis v ČJ a NJ

Nabízíme:

  • práci na HPP ( PO - PA od 08:00 - 16:30)

  • mzdu odpovídající zkušenostem - navýšení mzdy po 1 odpracovaném měsíci

  • po zaučení možnost občasná práce z domova

  • prémie každý měsíc a pravidelné % navyšování mzdy

  • 25 dní dovolené

  • stravenky za odpracovanou směnu

  • služební PC a telefon

V případě Vašeho zájmu nám neváhejte poslat životopis na email: karlovyvary@arwa.cz nebo kdykoliv volejte na 352 601 788 / 720 986 689.

Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Cheb