Nabídka práce > Řidič dodávkového automobilu do 3,5T, kurýr

Řidič dodávkového automobilu do 3,5T, kurýr

Náplň práce

Ráno po příchodu na sklad si řidič nalezne svou paletu se zbožím a následně si jej roztřídí a naloží do vozidla, poté si roztřídí dodací listy a může vyrazit. Rozváží se kancelářské potřeby. Zboží nevozíme na soukromé adresy, jezdí se pouze stálá firemní klientela.
Po rozvoze se již řidič nemusí vracet na sklad a může jet rovnou domů. Nakládka probíhá v Říčanech v ranních hodinách dle svěřené oblasti. Převážně jezdíme Plzeňsko. Návrat domů závisí na šikovnosti řidiče, ale většinou kolem cca 14-ti hodin

Požadavky

Zodpovědnost, samostatnost, dobrá fyzickou kondici a zdatnost, odolnost vůči stresu a schopnost řešit nepředvídatelné situace, dodržování interních kriterii.

Nabízíme

Podporu firmy, mobilní telefon, firemní oblečení, firemní vůz. Zázemí společnosti

Informace o pozici

  • Ivanna Boryslavska
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: + - 28000,-
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Říčany