Nabídka práce > Správce objektu nástup od 1.4.2024

Správce objektu nástup od 1.4.2024

Náplň práce

Správa rekreačního objektu Líchovy a jeho údržba.
Průběžné pochůzky po objektech a aktivní řešení nedostatků.
Úzká spolupráce s vedením organizace.
Správa agendy revizí, včetně kontrol a zajištění odstranění závad.
Příprava plánů oprav a jejich organizační zajištění, případně oprava svépomocí.
Komunikace s hosty, jejich ubytování a vedení evidence hostů.
Úklid po odjezdu hostů a příprava prostor pro nové hosty.
Dohled nad dodržováním pravidel ubytování, být připraven pomoci hostům.
Řešení havárií na objektech.

Požadavky

SŠ vzdělání alespoň výuční list.
Čistý trestní rejstřík a finanční bezúhonost.
Zkušenosti v oblasti správy objektu výhodou, nikoliv podmínkou.
Pečlivost a pohotový přístup k řešení problémů.
Pružnost, flexibilita a proklientský přístup.
Loajalita k zaměstnavateli.
Samostatnost, spolehlivost.
Komunikační schopnosti.

Nabízíme

Bydlení ZDARMA v bytě správce – okále, přímo v objektu.
Prostor pro seberealizaci a osobní růst.
Přátelskou firemní atmosféru.
Nástup od 1.4.2024

Další informace

Zaujala Vás uvedená pozice? K odpovědi na tuto nabídku, prosím, zašlete Váš aktuální životopis, na promo@prosaz.cz, s dotazy se můžete obracet v pracovní dny v době 9 -16 hodin na telefonní číslo: 774 701 441.
Nástup od 1.4.2024. Děkujeme.

Informace o pozici

  • PROSAZ, z. ú.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: 18900 + BYDLENÍ ZDARMA
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bydlení zdarma přímo v objektu.
  • Místo pracoviště: Líchovy 24, Dublovice