Nabídka práce > Administrativní pracovník:

Administrativní pracovník:

Náplň práce

Správce nemovitostí a realitní kancelář hledá zaměstnance. Požadujeme komunikativní znalost AJ, znalost práce na PC, základní znalost Excel. Znalost účetnictví a spravě budovy. Praxe v oboru vítána, ale není nezbytná. Dle dohody možná práce i na částečný úvazek. Pracovní doba a mzda dle dohody. Praha 1
Office worker:
Property manager and real estate agent looking for employees. We require communicative knowledge of English , PC skills, basic knowledge of Excel. Knowledge of accounting and building management. Practice in the field is welcome but not necessary. By agreement, part-time work is also possible. Working hours and wages according to agreement. Prague 1

Požadavky

Informace o pozici

  • SIBE INVEST s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha 1