Nabídka práce > Bolt Taxi

Bolt Taxi

Náplň práce

Nově nabíráme do naší nově založené flotily řidiče taxi jedná se o spolupraci s BoltTaxi.
Nabízíme auta do pronájmu i s hrazením PHM a servisu , nebo se dá jezdit vlastním autem s přepisem na taxi vozidlo.
Spolupracujeme na jíné bázi o naše zaměstnance pečujeme aby se u nás cítili dobře.
Časová flexibilita výdelky až 90.000,- Kč hrubého
benefity:sim s neomezeným voláním , Multisport karta , firemní Večírky.
Potřeba k práci žlutá karta , min. věk 21+.
Praci nabízíme na DPP/HPP/IČO.
V případě zájmu o práci neváhejte kontaktovat na tel.čísle 725048839, 777135155 nebo také na email: asim.bolt_taxi@yahoo.com.

Požadavky

Nabízíme

Nabízíme auta do pronájmu i s hrazením PHM a servisu , nebo se dá jezdit vlastním autem s přepisem na taxi vozidlo
Zařídíme servis vašeho vozidla levněji.

Informace o pozici

  • Petr Asim
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 90000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Sim s neomezením voláním , Multisport karta , firemní večírky ,
  • Místo pracoviště: Praha