Nabídka práce > Uklízečka

Uklízečka

Náplň práce

Jedná se o úklid kancelářských a provozních prostor ve výrobní společnosti, zejména kanceláře, kuchyňky, šatna, toalety.

Požadavky

spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

Práce ve stabilní firmě v přátelském kolektivu.

Místo výkonu práce: Brno – Chrlice
Pracovní poměr: doba určitá s možností prodloužení na dobu neurčitou
Pracovní doba: 6:00 - 14:45, zahrnuje svačinovou (15min.) a obědovou (30.min) pauzu
Mzdové ohodnocení: 22.000,- – 26.000,-
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, závodní stavování, příspěvek na dovolenou, odměny, příspěvek na PP/ŽP.
Nástup: ihned

Informace o pozici

  • PLASMAMETAL, spol. s r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 22.000,- - 26.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdný dovolené, závodní stavování, příspěvek na dovolenou, odměny, příspěvek na PP/ŽP
  • Místo pracoviště: Tovární 917/1e, Brno, Chrlice