Nabídka práce > Bezpečnostní pracovník - Jihlava - Čid

Bezpečnostní pracovník - Jihlava - Čid

Náplň práce

Kdo jsme? Jsme S.B.S. SECURITY s.r.o., ryze česká bezpečnostní a facility agentura s mnohaletými zkušenostmi. Jsme tu pro Vás již od roku 2003, ale naši zakladatelé v oblasti bezpečnostních služeb působí již od roku 1994 – tehdy zejména na poli osobní ochrany. Právní konformita i dodržování striktních etických pravidel a diskrétnost jsou zaručeny. Chráníme zájmy našich klientů i jejich bezpečí. A to ve dne i v noci, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce.

Náplň práce:
- Evidence pohybu vozidel a osob
- Obchůzková činnost
- Práce na vrátnici
- Zajišťování ostrahy objektu

Požadavky

Požadujeme:
- Ochotu pracovat
- Komunikativnost
- Trestní bezúhonnost
- Příjemné vystupování
- Spolehlivost, samostatnost
- Vhodné pro částečně invalidní důchodce

Nabízíme

Nabízíme:
- Možnost náborového příspěvku
- Příspěvek na dopravu až 1 000 Kč
- Kompletní uniformu zdarma
- Příspěvek na pracovní obuv
- Možnost zajištění zkoušek - osvědčení o profesní kvalifikaci - Strážný
- Denní i noční 6h nebo 12h směny
- Příjemné prostředí vrátnice a přátelský kolektiv

Informace o pozici

  • SBS Security s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 17900-22000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - Možnost náborového příspěvku - Příspěvek na dopravu až 1 000 Kč - Kompletní uniformu zdarma - Příspěvek na pracovní obuv - Možnost zajištění zkoušek - osvědčení o profesní kvalifikaci - Strážný - Denní i noční 6h nebo 12h směny - Příjemné prostředí
  • Vhodné pro: OZP
  • Místo pracoviště: Jihlava