Nabídka práce > Finanční konzultant/ka

Finanční konzultant/ka

Náplň práce

Hledám lidi se zájmem o oblast financí a touhou pomáhat druhým. Nemusíte mít mnoho let zkušeností, stačí chuť naučit se orientovat ve finančních produktech.

budete mít příležitost pracovat s klienty ze všech oblastí života, pomáhat jim dosahovat jejich finančních cílů a zajišťovat jejich budoucnost

poskytování odborného poradenství a individuálních řešení pro každého klienta.

budete pracovat s produkty a službami více než 60 finančních institucí na trhu: bydlení, reality, úvěry, hypotéky, investice, ochrana majetku a zdraví, renta a další služby

zjišťovat u bank, pojišťoven a dalších společností jejich podmínky a následně s nimi vyjednávat

telefonická komunikace, schůzky s klienty

Požadavky

ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík

osobité myšlení a nápady, jak dělat věci jinak a lépe

příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti

nebát se vstříc nové kariéře i bez větších předchozích zkušeností

Nabízíme

Kromě pozice finančního konzultanta i různé další možnosti spolupráce (odměny za doporučení, externí spolupráce dle Vašeho času a možností, spolupráce v oblasti realit)

Spolupráci na smlouvu nebo IČO dle dohody.

Plný nebo alespoň ½ úvazek, možnost práce při studiu nebo na mateřské dovolené. Vhodné i pro absolventy.

Možnost práce z domova po zaučení.

Vzdělávání v oblasti financí, obchodních a manažerských dovednostech nebo v dalších oblastech po dohodě.

25 dní dovolené, další volno dle dohody.

Výše mzdy nebo odměny odráží Vaše zkušenosti a schopnosti. Ovlivňujete ji Vy sami svými aktivitami. Průměrně si můžete vydělat 30 000 – 50 000 Kč měsíčně.

Příjemný, dynamický kolektiv

Další informace

Zaujala Vás nabídka? Napište mi o sobě pár slov nebo přidejte životopis, případně odkaz na Váš profil na LinkedIn. Váháte, zda splňujete požadavky, a přesto byste to rádi zkusili, určitě napište také.

Informace o pozici

  • Jana Lasztuwková
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Obchod a prodej, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Absolventy, maminky na MD