Nabídka práce > Asistentka

Asistentka

Náplň práce

1. Administrativa :
Správa mobilního telefonu, e-mailu – komunikace se zákazníky a spolupracovníky.
Evidence objednávek k zajištění chodu kanceláře.
Vyzvednutí a správa odchozí a příchozí pošty – evidence a následná distribuce

2. Správa chodu kanceláře:
Úzká spolupráce s jednateli společnosti
Archivace

3. E-shop:
Příprava objednávek z e-shopu a následná příprava k odeslání
Evidence odchozích balíků přes Zásilkovnu a Českou poštu
Doručení balíků ke spedičním společnostem

4. Poradna:
Komunikace s externími zaměstnanci a zákazníky.
Správa rezervačního systému – objednávání nových klientů i klientů pro následnou péči

Požadavky

Spolehlivost, pracovitost, výborné organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem, příjemné vystupování a znalost MS Office.
Práce minimálně 3 dny v týdnu v kanceláři.

Nabízíme

Nástup od 1.1. 2024
150 Kč/ hodinu,
DPP, nebo HPP, možnost i na zkrácený úvazek
Osobní ohodnocení, dlouhodobou spolupráci, firemní vzdělávání, služební telefon a počítač.

Informace o pozici

  • V lavici s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 150kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: studenty
  • Místo pracoviště: Prosecká 524/26, Praha, 18000