Nabídka práce > Realitní makléřka/makléř

Realitní makléřka/makléř

Náplň práce

- práce s lidmi
- vyhledávání obchodních příležitostí v realitách
- aktivně klienty provázet obchodním případem
- využívat možnosti moderních technologií (3D kamera, dron, IA, komunikační software)

Požadavky

- pozitivní přístup k životu
- chuť se učit
- týmová spolupráce = synergický efekt

Nabízíme

Dynamicky se rozvíjející realitní kancelář by ráda přivítala do svých řad nové kolegy, kteří mají chuť, jako realitní makléřka/makléř využívat společně s námi výhody tohoto svobodného povolání:

- časová nezávislost

- svoboda v rozhodování

- nadstandardní příjmy

- nové zážitky, poznatky a zkušenosti - vlastní, z praxe, ..i od kolegů

- dobrý pocit / pomáháme lidem s bydlením :0)

- mnoho nových kontaktů / pohybujeme se mezi velkou spoustou lidí

- zázemí stabilní realitní kanceláře OPENREALITY&partners - maximální podpora / nové technologie(..drony, 3D kamery, video prohlídky, umělá inteligence, IT systém dostupný odkudkoliv po internetu, vybavené kanceláře, atd.)

- více jak 15-let zkušeností, znalost trhu, znalost zákonů(..kvalitní advokátní podpora a zázemí)

- týmová podpora / nikdy na to nejste sami, zpočátku vše děláme společně a vždy máte k dispozici člověka s dlouholetou praxí, který rád poradí a pomůže

Chybíte tady už jen Vy! Zvídavý člověk, který se rád směje, má rád lidi a chce od života něco víc.

Nezávazná schůzka u kávy(?) = více podrobnějších informací a odpovědi na Vaše další otázky. Volejte, nebo pište na tel: 723772249

Informace o pozici

  • Openreality
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Brno