Nabídka práce > Konstruktér

Konstruktér

Náplň práce

- Vývoj a konstrukce plastových dílů a profilů

- Exteriéry – Nárazníky, spoilery, boční prahy

- Systémy vedení vzduchu a vody – Rozvody klimatizace, systémy ostřikování skel

- Těsnící systémy – Těsnění oken, těsnění dveří

- Projekty pro přední evropské výrobce automobilů – Mercedes-Benz, AUDI, VW, BMW a další

- Podíl na řešení komplexních konstrukčních projektů pod dohledem zkušených kolegů

- Vývoj dílů od prvních konceptů až po podporu integrace do sériové výroby

- Vytvoření a správa výrobní a technické dokumentace

- Konzultace produkčních technologii ve výrobních závodech

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru

- Praxe ve srovnatelné pozici výhodou (studentské stáže, projekty, diplomové práce)

- Vhodné i pro absolventy

- Výborná znalost 2D/3D konstrukčních metod, znalost CATIA V5 výhodou

- Znalost NJ či AJ

- Ochota učit se novým věcem

- Spolehlivost, kreativita a samostatnost

Nabízíme

- Zajímavou a kreativní práci u společnosti s bohatou tradicí

- Mzda po 6ti měsících zapracování – cca 30.000,-

- Odborná školení v mateřské společnosti v Německu

- Možnost dlouhodobého pobytu v zahraničí

- 3 měsíční zapracování v mateřské společnosti

- Kariérní postup s ohledem na dosažené výsledky

- Pružnou pracovní dobu

- Týden dovolené navíc

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Příspěvek na stravování

- Příspěvek na jazykové kurzy

- Zvýhodněné tarify na volání a další

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Anglický
  • Plat: 30 000 - 45 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha