Nabídka práce > Pracovník restauračního provozu

Pracovník restauračního provozu

Náplň práce

Hledáš práci, kterou bez problému skloubíš s péčí o rodinu? Práci, kde máš jistotu peněz do 9. dne v měsíci na účtu? V KFC Kačerov to nebude problém!

Zjisti, co obsahuje kyblík plný benefitů ?

Předchozí zkušenosti nejsou potřeba, vše tě naučíme. Sám si u nás můžeš vybrat takovou práci, která tě bude nejvíc bavit, například:

POKLADNA: Pokud máš odzbrojující úsměv a rád/a komunikuješ s lidmi, můžeš být v kontaktu s našimi hosty na pokladně ?
PŘÍPRAVA SENDVIČŮ: Rychlost je tvoje hlavní přednost? Budeš se skvěle hodit na kompletaci sendvičů ?
KUCHYŇ: V kuchyni se uplatní svalovec nebo fitness lady, který/která uvítá silový trénink i v práci ?

Požadavky

Dokončené základní vzdělání
Spolehlivost a chuť do práce

Nabízíme

CO OBSAHUJE NÁŠ KYBLÍK PLNÝ BENEFITŮ?

Směny podle tvých časových možností, které plánujeme 14 dní dopředu
Nemusíš zůstat jen u hranolek, u nás můžeš kariérně růst
Část výplaty na účtu kdykoliv potřebuješ – možnost využít zálohy na mzdu po 3 měsících práce v KFC
Spropitné pro každého a další finanční odměny nad rámec výplaty
Jídlo na směně za pár kaček
Výhody do všech našich značek (KFC, Starbucks, Burger King, Pizza Hut)
Multisport karta, která umožňuje zvýhodněné vstupy do sportovišť, bazénů, wellness, ale třeba i dětských heren a dalších
Slevy u našich partnerů – například Datart, CK Alexandria, Ticketstream, Aeskulab, Flixbus a další
Skvělý tým lidí, který bude tvou oporou
Rádi se bavíme, a to nejen na směně, ale i mimo práci, takže nudy se bát nemusíš.

Informace o pozici

  • Amrest s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 21000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Absolventi
  • Místo pracoviště: Ke Garážím 1557/4