Nabídka práce > INSTRUKTOR LYŽAŘSKÉ ŠKOLY TELNICE

INSTRUKTOR LYŽAŘSKÉ ŠKOLY TELNICE

Náplň práce

Výuka dětí i dospělých na lyžích či snowboardu.

Požadavky

- příjemné vystupování
- ochotu učit se novým věcem
- odpovídající lyžařské či snowboardové dovednosti
- základní znalost anglického či německého jazyka
- znalost dalších jazyků výhodou
- licence instruktora výhodou (nikoliv podmínkou - potřebné proškolení zdarma přímo u nás)

Nabízíme

- flexibilní pracovní doba (ty si určuješ, kdy a jak často budeš učit)
- práce v bezva mladém kolektivu
- výhody jako celosezónní skipas, servis vlastního vybavení a mnoho dalších
- výplata ihned po práci

Informace o pozici

  • Lyžařská škola Telnice
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Ostatní, Služby, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čj, Aj, Nj
  • Plat: 150-250 Kč/ hodina
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: skipass, půjčovna vybavení
  • Vhodné pro: studenty
  • Místo pracoviště: Telnice