Nabídka práce > Poradce pro klienty - Generali Česká pojišťovna Ostrava, Havířov

Poradce pro klienty - Generali Česká pojišťovna Ostrava, Havířov

Náplň práce

Schůzky s novými i stávajícími klienty v obchodní kanceláři
Zajištění chodu obchodního místa
Nabídka a uzavírání smluv a následná péče o klienty
Administrativa související s obchodní činností

Požadavky

Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
Chuť dále se vzdělávat a odborně růst
Zdravé sebevědomí a samostatnost
Příjemné vystupování a proklientský přístup

Nabízíme

Atraktivní finanční odměnu a prestižní benefity pro nejlepší
Vzdělání, kterým získáte orientaci ve světě financí a stanete se odborníkem
Příležitost pro osobní i kariérní rozvoj
Osobní přístup a podporu manažera obchodního týmu
Nejširší portfolio produktů pod jednou značkou

Další informace

Tuto pozici obsazujeme pro Generali Česká Distribuce, která je dceřinou společností Generali Česká pojišťovna.
Pracoviště: obchodní kancelář v Ostravě
Nástup: ihned / dohodou

Informace o pozici

  • Ing. Peter Vrtiel - Generali Česká pojišťovna
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti, Služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 30000-50000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Ostrava, Havířov