Nabídka práce > Referent/ka pro kadeřnické značky divize velkoobchodů

Referent/ka pro kadeřnické značky divize velkoobchodů

Náplň práce

Máte rád/a svět krásy? Baví Vás obchod? Jste systematická/ý a dynamická/dynamický? Chcete práci, kde se pořád děje něco nového? Máte dobré organizační a komunikační schopnosti? Zašlete nám Vaše CV ještě dnes!
Jsme stabilní a dynamická společnost s 25-ti letou tradicí v oblasti profesionální salonní kosmetiky, která je oficiálním distributorem profesionálních salónních přípravků různých kosmetických a kadeřnických značek ze Španělska, Portugalska a Itálie. Přes vlastní síť obchodních zástupců nebo velkoobchodů distribuujeme přípravky do kadeřnických a kosmetických salónů v ČR, SR, Maďarsku a v Bulharsku.

V současné chvíli hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici Referent/ka pro kadeřnické značky divize velkoobchodů.

Náplň práce:
• Operativní agenda zadaná Brand Managerem spojená se značkou/značkami divize velkoobchodů
• Podpora Brand managera a Sales Directora
• Operativní a administrativní záležitosti spojené s uvedením nových výrobků, s prodejem, vzděláváním
• Komunikace spojená s logistikou a dopravou zboží od výrobce
• Komunikace se skladem
• Překlady materiálů z AJ
• Spolupráce na rozvoji značky a jejích cílech spolu s Brand managerem
• Korektury akčních nabídek / magazínů / ceníků / katalogů značky, kontrola dat a obsahu v českém jazyce
• Správa sociálních sítí a vytváření obsahu pro ně
• Podpora divize vzdělávání
• Spolupráce na eventech a prezentacích značky/značek s Brand Managerem

Požadavky

• SŠ
• Pokročilá znalost AJ
• Odpovědný a samostatný přístup k práci
• MS Office (zejména pokročilá znalost Excel, Power Point)
• Pečlivost a spolehlivost
• Iniciativa a pozitivní přístup

Nabízíme

• Práci v moderních prostorách zavedené společnosti působící na trhu 25 let
• Krásnou a zajímavou práci se zajímavými produkty
• Skvělý pracovní tým
• Možnost pracovního růstu v rámci firmy
• Využití jazykových znalostí a jejich zdokonalení
• Odpovídající platové ohodnocení
• Po zkušební době variabilní složku mzdy
• 2 x HO / týden
• Vzdělávání
• Narozeninový bonus, Sick days
• Zaměstnanecká sleva na firemní produkty
• Mobilní telefon
• Stravenkový paušál
• A další bonusy

Informace o pozici

  • Primavera Andorrana
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ - pokročilá
  • Plat: 30 000 - 40 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jinonická 804/80, 158 00 Praha, Košíře