Nabídka práce > Obchodní zástupce s dárkovým zbožím

Obchodní zástupce s dárkovým zbožím

Náplň práce

Hlavní úkoly na pracovní pozici:

- Obchodní činnost s dárkovým zbožím ,výhradně pro obchody, firmy, malé i velké podnik s DIČ, velkoobchody v české a slovenské republice

- Budování a udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími i potenciálními klienty.

- Zpracování objednávek a vytváření cenových nabídek pomocí naší aplikace pro iPad.

- Samostatná organizace při plánování návštěv u zákazníků a sjednávání nových schůzek.

Požadavky na pracovní pozici:

- Vynikající schopnosti navazování kontaktů a komunikační dovednosti

- Vytrvalá, spolehlivá osobnost, sebevědomé vystupování

- Přístup orientovaný na úspěch, prodejní přístup

- Flexibilita, samostatnost, precizní práce

- Zkušenosti v oblasti prodeje dárkových předmětů

Co Vám nabízíme:

- Provizní mzdu + náklady po dohodě

- Firemní iPad a telefon

- Práce v mladém, dynamickém týmu

- Nezávislou, flexibilní pracovní dobu

- Možnost dlouhodobé spolupráce

Máme zavedenou prodejní síť ve Velké Británii, Španělsku, Francii a Itálii. Naši prodejci používají k zadávání objednávek aplikaci pro iPad, kterou si mohou stáhnout do svého i firemního iPadu. Aplikace je jednoduchá a snadno ovladatelná .

Typ úlohy: Částečný úvazek

Počet hodin částečného úvazku: 40 za týden

Plat: 25 000,00Kč - 35 000,00Kč (měsíčně)

Praxe:

prodejem dárkového zboží: 2 roky (Povinné)

Požadavky

Nabízíme

Máme zavedenou prodejní síť ve Velké Británii, Španělsku, Francii a Itálii. Naši prodejci používají k zadávání objednávek aplikaci pro iPad, kterou si mohou stáhnout do svého i firemního iPadu. Aplikace je jednoduchá a snadno ovladatelná a nevyžaduje speciální znalosti IT.

Informace o pozici

  • PUCKATOR.CZ
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Plat: Provize+ počáteční náklady
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: I Pad + telefon
  • Vhodné pro: Pro obchodní zástupce s dárkovým a papírenským zbožím , hračkami ,se zavedenou klientelou.
  • Místo pracoviště: Česká a slovenská republika