Nabídka práce > Skladník příjmu

Skladník příjmu

Náplň práce

Příjem zboží, kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů
Ukládání, kontrola a skladování materiálu/obalů
Zpracování a evidence příjmu materiálu/obalů v systému SAP
Přebalování materiálu (paletizace)
Vedení předepsané evidence a provádění inventur

Požadavky

Zdravotní způsobilost a fyzickou zdatnost
Ochotu pracovat ve směnném provozu
Spolehlivost, pečlivost a odpovědný přístup
Znalost práce na počítači
Praxi s nízko/vysoko zdvižným vozíkem výhodou (nikoliv podmínkou)
Čeština - Aktivní (čtení dokumentů, komunikace slovem i písmem)

Další informace

Dvousměnný provoz

Informace o pozici

  • PAL Wiping Systems s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 30 000 - 35 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Podnikové stravování Možnost dovážky oběda na pracoviště + Stravenkový paušál 107 Kč/den, příplatek 1000 Kč/měsíc za docházku, příspěvek na penzijní připojištění po zkuš. době 300Kč/měs. po roce 1500Kč/měsíc, dovolená navíc, celkem 25 dní za rok
  • Vhodné pro: Absolventy, Zdravé osoby
  • Místo pracoviště: Klecany - Zdibsko