Nabídka práce > Elektrikář

Elektrikář

Náplň práce

RZ Montage s. r. o.
Elektrikář

Informace o pracovním místě
Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti
Elektrikář

– Montáže žlabů pro elektrické kabely, samotné zapojování senzorů, ovládacích panelů, robotů a rozvodových skříní dle technické dokumentace v souladu s platnou legislativou
– Kompletní elektroinstalační práce pokládání kabelů, zapojování rozvaděčů podle plánované dokumentace a požadavků zákazníka
– Montáž, instalace a oprava elektrických zařízení v průmyslových halách, identifikace jednoduchých poruch a jejich následné odstraňování
– Operativní řešení vzniklých závad

Požadavky

Informace o výběrovém řízení
Požadujeme samostatnost (v rámci možností), spolehlivost a zodpovědný přístup k práci.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
vysokoškolské III. stupně

Nabízíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti:
Naše společnost RZ Montage nabízí precizní spolupráci, kvalifikovanost a odbornost. Několik let úspěšně působíme ve strojírenském průmyslu, hlavně v automobilovém průmyslu jak na Slovensku tak v zahraničí. Disponujeme kvalitním personálem s víceletými zkušenostmi.

Další informace

Zaměstnavatel: RZ Montage s. r. o.
Kontaktní osoba: Nikol Slívková
Telefon: 00420792751719

Informace o pozici

  • RZ Montage s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština, Slovenština, Němčina, Angličtina
  • Plat: 2500-4000 €
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Zaměstnanecké výhody, benefity - kariérní postup - mladý tým - flexibilní pracovní doba - nestereotypní práce - učení se nových věcí - cestování a poznávání nových zemí a oblastí
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Slovensko, Německo, Rakousko, Česko