Nabídka práce > Event manager/ka

Event manager/ka

Náplň práce

Výběrové řízení na pozici event manager/ka

Znáte někoho nebo jste to právě vy, kdo miluje plánování, má skvělé komunikační dovednosti a chce být součástí něčeho, co má skutečný dopad ve světě dobrovolnictví? Přidejte se k nám!
Hledáme nadšeného člena do našeho týmu, který nám pomůže nejen s organizací Dnů dobrovolnictví 2024, ale i s konferencemi, se síťovacími setkáváními s neziskovými organizacemi, kulturními večery, přednáškami na školách a dalšími vzdělávacími aktivitami našeho spolku.

A co vlastně děláme?
V Jihomoravském dobrovolnickém centru poskytujeme veřejnosti informace o možnostech dobrovolnictví
v Brně, ČR i ve světě. Posláním centra je propojovat zájemce o dobrovolnickou práci a organizace, které dobrovolníky shánějí a zároveň podporovat rozvoj dobrovolnictví v Brně a Jihomoravském kraji.

Podrobnosti o pozici:
● Nástup: Prosinec 2023
● Vytížení: Cca 0,5 úvazku (HPP, DPP)

Jaká bude tvá náplň práce:
● Stanovení cílů a směru akce
● Tvorba časového harmonogramu
● Plánování aktivit a stanovení termínů
● Spolupráce při zajištění mediálního pokrytí
● Aktivní komunikace s partnery, zapojenými organizacemi a PR specialistou
● Plánování a řešení všeho možného a nemožného kolem Dnů dobrovolnictví

Požadavky

Co od tebe očekáváme?
● Skvělý komunikační talent
● Schopnost zvládat stres a výzvy
● Vynikající organizační dovednosti s důrazem na detail
● Přirozenou schopnost komunikovat s různými skupinami lidí, ať už jsou to dobrovolníci, kolegové, či další partneři
● Chuť přinášet nové nápady a energii je realizovat
● Zvládáš vše skvěle organizovat a máš dobrý time management

Nabízíme

Co ti nabízíme?
● Práci, která má smysl a kde každý den zjistíš, že jsi něco změnil/a
● Pravidelná setkání s týmem pro koordinaci a plánování
● Zázemí kanceláře v centru Brna s možností částečného využití flexibilní formy práce home-office
● Osobnostní a profesní rozvoj na základě průběžného motivačního hodnocení a monitoringu práce
● Prostřednictvím organizace možnost přispět k rozvoji komunity či participovat na tématech dle vlastního zájmu

Další informace

Uzávěrka přihlášek: 15. 11. 2023

● Kandidáti budou informováni o postupu do 2. kola výběrového řízení do 20. 11. 2023
● 2. kolo výběrového řízení proběhne 23. - 28. 11. 2023
● Životopis a motivační dopis zasílejte na: plan_b@volny.cz

Těšíme se na naši spolupráci a věříme, že společně dokážeme udělat skvělé věci!

Informace o pozici

  • Jihomoravské dobrovolnické centrum, z. s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Management, Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Občasná práce z domova
  • Místo pracoviště: Bratislavská 210/26, Brno - Zábrdovice