Nabídka práce > Metodik/Metodička a vzdělavatel v oblasti ICT

Metodik/Metodička a vzdělavatel v oblasti ICT

Náplň práce

Do Krajského centra vzdělávání v Plzni hledáme spolupracovnici/spolupracovníka, který nám pomůže s rozvojem digitálních kompetencí pedagogických pracovníků v regionu, baví ho technologie, sleduje trendy ve vzdělávání a má chuť se v těchto oblastech stále posouvat.

Potřebujeme někoho, kdo zná školní prostředí, potřeby škol i samotných učitelů z hlediska rozvoje digitálních kompetencí a má zájem je vzdělávat.

Svůj životopis / portfolio a důkazy Vaší dosavadní evaluační práce zasílejte na adresu: vlcek@kcv.cz

Požadavky

Co je pro nás důležité:

- spolehlivost, důslednost, samostatnost, organizační schopnosti
- zájem o druhé, schopnost a vůli spolupracovat s kolegy, klienty – školami, učiteli
- zájem se stále vzdělávat v oblasti digitálních technologií ve vzdělávání
- VŠ vzdělání
- minimálně 5 let zkušenosti práce ve škole na pozici učitele
- doložení alespoň 4 důkazů o dovednostech, kompetencích v této oblasti
- lektorské dovednosti v rámci vzdělávání dospělých výhodou

Nabízíme

Co nabízíme:

- práci na dobu určitou do 12/2024 na částečný úvazek (minimálně 0,5 dle domluvy)
- možnost navázání dlouhodobé spolupráce
- zázemí silné vzdělávací organizace
- nástup od ledna 2024
- odpovídající finanční ohodnocení

  • Krajské centrum vzdělávání a jazyková škola s právem státní zkoušky
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Český - rodilý mluvčí
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: stravenky, pracovní NB a telefon, kontinuální vzdělávání a spolupráce se zapálenými kolegy
  • Místo pracoviště: Plzeň