Nabídka práce > učitel/ka v lesní mateřské škole

učitel/ka v lesní mateřské škole

Náplň práce

Lesní mateřská škola Šiška hledá kvalifikovaného předškolního pedagoga – učitele nebo učitelku, který by měl zájem stát se součástí našeho týmu. Přáli bychom si najít člověka, který sdílí nadšení pro práci v přírodě a přistupuje k dětem jako k rovnocenným partnerům, s otevřenou myslí a laskavým srdcem.

Požadavky

Co potřebujeme:
kvalifikaci pro výkon činnosti učitele MŠ dle zákona o pedagogických pracovnících
zájem o dlouhodobou spolupráci (minimálně 3 roky)
nadšení pro práci s dětmi, empatii, otevřenost novým věcem, trpělivost a zodpovědnost
fyzickou odolnost a ochotu pracovat venku za každého počasí
schopnost sebereflexe a kritického myšlení, chuť stále se vzdělávat a rozvíjet
týmového ducha (schopnost komunikovat nenásilně, přinášet nápady, naslouchat druhým)

Co oceníme:
hru na hudební nástroj, zpěv, výtvarné, rukodělné, zahradnické, tábornické dovednosti apod.
zkušenost s péčí o předškolní děti
dovednost pracovat ve sdíleném online prostředí

Nabízíme

Co nabízíme:
pracovní poměr na 0,5 úvazek (přímá činnost 2 dny v po a út + nepřímá 4 hodiny)
hrubou mzdu 16 000,-, 8 týdnů dovolené
práci se skupinou 16 dětí
zkušené kolegy a příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu
příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnímu růstu

Další informace

Pokud vás nabídka oslovila, zašlete prosím strukturovaný životopis s fotkou a motivační dopis e-mailem: lmssiska@email.cz do 31.10. 2023. Vybrané zájemce kontaktujeme a během listopadu pozveme k výběrovému řízení, které obnáší osobní rozhovor (1.kolo) a zkušební den v lesní mateřské škole (2.kolo).
Do výběrového řízení budou bez výjimky zařazeni pouze uchazeči s kvalifikací (minimálně započatým vzděláním) pro výkon činnosti učitele/učitelky MŠ dle zákona o pedagogických pracovnících.

Informace o pozici

  • Lesní mateřská škola Šiška, špo
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 16 000
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: kvalifikovaný předškolní pedagog
  • Místo pracoviště: Brno-Kohoutovice