Nabídka práce > Getfix Ambasador, Práce na míru - Sám řídíš svůj úspěch! ??️

Getfix Ambasador, Práce na míru - Sám řídíš svůj úspěch! ??️

Náplň práce

Zveme tě k účasti na revolučním projektu Getfix, kde tvoje ambice rozhodují.

**O co jde v Getfix? **Getfix neznamená pouze objednávání do autoservisu. Rozrostl se do komplexního ekosystému pro autoentuziasty. Zahrnuje myčky, detailování, registr vozidel, STK, SME, pick-up služby, pojištění, správu vozových parků, a mnohem víc.

.Pokud jsi připraven prozkoumat tuto příležitost více podrobně, neztrácej čas psaním životopisu. Zavolej přímo Petr Tesárek na číslo 778 424 347 a dozvíš se vše, co potřebuješ.

Připrav se na cestu, kde tvoje snahy určují tvůj úspěch. Společně s Getfix seš na cestě ke svým cílům!

Požadavky

Tvé nápady, tvé cíle, tvoje pravidla.

Nastav si své cíle: Kolik práce, kdy a kde? To je na tobě.

B2C a B2B domluvy: Představ Getfix klientům a získej je na palubu

Nabízíme

Odměny: Za získání B2B klienta získáš 10% odměny z předplatného každý měsíc. Za každou aktivitu na autě získáš minimálně 25% provize.

Informace o pozici

  • Divadelní projekt Ty-já-tr
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej, Služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: obchodní zástupce, prodejci, senioři, lide na mateřské dovolene, vhodné pro lidi, kteří dokážou komunikovat
  • Místo pracoviště: Celá ČR