Nabídka práce > Automobilový technik

Automobilový technik

Náplň práce

Zodpovědnosti:
• Diagnostika a oprava automobilových poruch a chyb
• Údržba a servis automobilových systémů, včetně motoru, převodovky a podvozku
• Montáž, demontáž a výměna náhradních dílů a komponentů
• Výkon základních mechanických prací na vozidlech
• Spolupráce s dalšími členy týmu a vedením servisu
• Dodržování bezpečnostních norem a předpisů

Požadavky

Požadavky na zaměstnance:
• Minimální středoškolské vzdělání v oblasti automobilového řemesla nebo techniky
• 5 let praxe v oblasti automobilového servisu u společnosti Porsche Česka republika (Audi, Škoda, Seat, Cupra, VW)
• Znalost moderních diagnostických nástrojů a technologií
• Schopnost rychle a efektivně řešit technické problémy
• Zodpovědnost, preciznost a dobrá komunikace
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Další výhody:
• Dovolenkový příspěvek (13. plat)
• Vánoční příspěvek (14. plat)
• Odměna při pracovním jubileu
• Výběr z široké nabídky benefitů
• Stabilní pracovní poměr v renomované autoservisní společnosti
• Možnost kariérního postupu
• Ubytování

Další informace

Hledáme zkušené kolegy, kteří již pracovali 5 let u společnosti Porsche Česka Republika a jsou inspirováni prací s moderními technologiemi. Očekáváme od nich ochotu odborně růst a mají technické myšlení. Nové kolegy pečlivě zaškolíme, proto je důležitá chuť učit se novým věcem. Práce by se nacházela ve Vídni.

Informace o pozici

  • UMR GmbH
  • Zahraničí
  • Obor: Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: • Česky jazyk • Angličtina • Znalost německého jazyka (není prioritou, ale bylo by velmi výhodou)
  • Plat: 64 030 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Viden Rakousko