Nabídka práce > Vedoucí objektu (m/w/d)

Vedoucí objektu (m/w/d)

Náplň práce

• Samostatná starostlivost o komerční nemovitosti
• Zodpovědnost za řešení poruch (nastavení prvních opatření, iniciované odstranění škod, atd.) a za raděni subdodavatelů (doprovod, kontrola a převzatí služeb)
• Přebíráte činností v oblasti požární ochrany Podle TRVB 119a příprava na pohotovostní služby a dokumentaci vykonaných činností prostřednictvím CAFM
• Flexibilní pracovní doba

Požadavky

• Ukončené technické vzdělání (elektro, HKLS, zámečník) nebo HTL (elektrotechnika, strojírenství…)
• 5 roku praxe v oblasti FM – aspoň 3 roky na pozici vedoucího objektu s vedením personálu
• Vysoká sociální kompetence
• Zkušenosti s řízením a realizací komplexních smluv+
• Dobrá znalost MS Office
• Německý jazyk, anglický jazyk

Nabízíme

• Flexibilní pracovní doba/výhodný časový systém
• Měsíční hrubý plat ve výši minimálně 86441 Kč (€ 3.500) s možností nadstandardního ohodnocení v závislosti na odborné kvalifikaci a zkušenostech
• Příspěvek na stravování
• Firemní události, jako jsou letní a vánoční večírky nebo týmové akce
• Slevy pro zaměstnance u různých společností (např. na oblečení, online nákupy, cestování, šperky, sportovní kurzy)
• Zdravotní opatření: firemní lékař a různé preventivní prohlídky
• Firemní mobilní telefon a notebook
• Ubytování

Další informace

Výhodou:

• Školeni v požární ochraně (BSB)
• Vzdělaní v oblasti Facility Managementu
• Zkušenosti v oblasti komerčních nemovitosti
• Zkušenosti s GWL a Start-up

Informace o pozici

  • UMR GmbH
  • Zahraničí
  • Obor: Management,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: cesky jazyk, Německý jazyk, anglický jazyk
  • Plat: 86 441Kc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: • Flexibilní pracovní doba/výhodný časový systém • Měsíční hrubý plat ve výši minimálně 86441 Kč (€ 3.500) s možností nadstandardního ohodnocení v závislosti na odborné kvalifikaci a zkušenostech • Příspěvek na stravování • Firemní události, jako jso
  • Místo pracoviště: Viden