Nabídka práce > investiční technik – Oddělení rozvoje města

investiční technik – Oddělení rozvoje města

Náplň práce

Co bude náplní Vaší práce:
- zajišťování přípravy, realizace a dozorování investičních akcí
- zajištění rozpočtů a plánů nákladů na projektové práce; příprava, uzavírání a provádění změn smluv s dodavateli
- prověřování a zajišťování úplnosti projektové dokumentace, studie
- zpracování zápisů a protokolů o průběhu a převzetí staveb
- zajišťování odstraňování nedostatků; kontrola čerpání finančních prostředků a zajištění příslušné agendy
- zastupování města ve stavebních a jiných řízeních
- průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu na konkrétní investice, vyhodnocuje efektivitu investic a podává návrhy na změny

Požadavky

Co od vás očekáváme:
- orientaci v technické a projektové dokumentaci
- zkušenost s projektovým řízením, zadáváním veřejných zakázek výhodou
- zkušenosti v oblasti energetického managementu výhodou
- praxe v požadovaném oboru výhodou, vhodné i pro absolventy
- vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi
- dobrou znalost práce na PC, především v MS Office
- orientaci v rozpočtových programech výhodou
- znalost regionu, časová flexibilita, ochota dále se vzdělávat
- řidičský průkaz sk. B
- orientaci v právních předpisech souvisejících s oborem požadované práce, především v zákoně č. 283/2021 Sb., stavební zákon, a v prováděcích vyhláškách, zákoně č.134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, a v zákoně č. 128/2000 Sb., o obcích.

Předpoklady dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících ÚSC:
- státní občanství ČR, trvalý pobyt v ČR
- nad 18 let věku, znalost jednacího jazyka
- bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům

Kvalifikační předpoklady dle NV č. 341/2017 Sb.:
- vyšší odborné vzdělání technického zaměření nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou technického zaměření (výhodou stavební zaměření)

Nabízíme

Co nabízíme:
- stabilní zázemí úřadu územní samosprávy - podpora profesního i osobního rozvoje
- po zkušební době osobní ohodnocení
- mimořádné odměny
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- 3 dny zdravotního volna
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- služební telefon s možností soukromého využití za snížený tarif

Další informace

Chcete práci, která je stabilní, dynamická a zaměřená na rozvoj? Práci, která Vás bude bavit?
U nás najdete uplatnění ve zkušeném týmu a práci, která je vidět!
Hledáme pečlivého kolegu se zápalem pro oblast investic!
Více informací naleznete na stránkách města v sekci volná pracovní místa.

Informace o pozici

  • město Nové Město nad Metují
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Státní zaměstnanci, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 24.100 – 37.170 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvek na stravování - 5 týdnů dovolené - 2 dny zdravotního volna - služební telefon s možností soukromého využití za snížený tarif - příspěvek na penzijní připojištění - kurzy angličtiny
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Nové Město nad Metují