Nabídka práce > Prodavačka dekorativních předmětů - práce po, út nebo čt

Prodavačka dekorativních předmětů - práce po, út nebo čt

Náplň práce

Do malého designového obchodu s dekorativními předměty v centru Prahy přijmeme studenta/ku nad 18 let na pozici PRODAVAČ/KA.
Budete mít za úkol především obsluhovat zákazníky, k práci rovněž náleží vybalování zboží a běžný úklid prodejny.

Požadavky

spolehlivost
komunikativnost a vstřícnost
znalost angličtiny na úrovni plynné domluvy se zahraničními turisty
věk nad 18 let

Nabízíme

práce v podělí, úterý nebo čtvrtek od 10 - 18 h, je možné i směny 10 - 14 h a 14 - 18 h, případně 1 víkend v měsíci; den nebo dny, ve kterých budete prodávat si můžete vybrat např. podle rozvrhu ve škole, tzn. můžete prodávat jen v pondělí nebo jen v úterý nebo čtvrtek

práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí

mzda 150 Kč/hod.

Informace o pozici

  • Ing. Martina Sládková
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Plat: 150 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty/ky, důchodce, MMD
  • Místo pracoviště: Praha 1