Nabídka práce > Průvodce

Průvodce

Náplň práce

Do Muzea Kouzlo starých časů hledáme průvodce/průvodkyni.

Muzejní sbírka viktoriánských a edwardiánských oděvů, doplňků a kuriozit z období 1850–1920. Tvoří ji několik set kusů kompletních oděvů, prádla, textilu a stříbrných předmětů viktoriánského a edwardiánského období, pocházejících z celého světa.

Požadavky

Požadavky:
• vzdělání v oboru dějin nebo dějin umění
• znalost a orientace ve viktoriánské a edwardiánské éře (život vyšší společnosti, královské rodiny atd.)
• časová flexibilita (viz otevírací doba muzea)

Nabízíme

Nabízíme:
• příjemné pracovní prostředí v blízkosti Pražského hradu
• možnost pracovat s unikátní sbírkou
• dlouhodobou spolupráci

Další informace

Poznámka: přednost mají pražští uchazeči s praxí.
Pro více informací a v případě zájmu nám zašlete vaše CV na kouzlostarychcasu@gmail.com nebo nás kontaktujte na telefonní číslo 602 302 187.

Informace o pozici

  • Muzeum Kouzlo starých časů
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kultura a umění,
  • Typ pracovního poměru: Brigáda