Nabídka práce > Referent odboru komunálních služeb Magistrátu města Havířova

Referent odboru komunálních služeb Magistrátu města Havířova

Náplň práce

Tajemník Magistrátu města Havířova vyhlašuje výběrové řízení č. 21/2023 na obsazení funkce: referent odboru komunálních služeb Magistrátu města Havířova - úředník zajišťující výkon dopravního úřadu a správu komunikací.
1. Zaměstnavatel:
Havířov, statutární město, Magistrát města Havířova.

2.Druh práce:
Zajišťování výkonu dopravního úřadu dle zákona o silniční dopravě a správy, údržby a rozvoje pozemních komunikací, vč. jejich elektronického pasportu.

3. Místo výkonu práce:
Havířov-Město, Svornosti 86/2.

4. Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
-státní občan ČR případně cizí státní občan s trvalým pobytem na území ČR,
-věk minimálně 18 let,
-způsobilost k právním úkonům,
-bezúhonnost,
-ovládání jednacího jazyka,
-kvalifikační předpoklad vzdělání: min. vyšší odborné vzdělání (DiS.),

5. Další požadavky pro vznik pracovního poměru:
-základní orientace v právních předpisech: zákon č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích a zákon č. 128/2000 Sb., o obcích,
-organizační a komunikační schopnosti,
-vzdělání ekonomického nebo technického směru výhodou,
-praxe ve výkonu státní správy výhodou,
-schopnost samostatné i týmové práce,
-pečlivost při práci s dokumenty,
-řidičský průkaz skupiny B.

6. Platová třída: 10. (dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb.).

7. Přihláška zájemce musí obsahovat:
-jméno, příjmení a titul zájemce,
-datum a místo narození,
-státní příslušnost,
-místo trvalého pobytu a telefonní kontakt,
-datum a vlastnoruční podpis zájemce.

8. K přihlášce se připojují tyto doklady:
-životopis, včetně údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, které se týkají druhu práce (viz bod č. 2),
-výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem nebo ověřená fotokopie,
-ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

9. Doba trvání pracovního poměru: na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíců.

10. Lhůta a adresa pro podání přihlášky:
Přihlášky s požadovanými doklady zájemce zašlete nejpozději do 17.10.2023 na adresu:
Magistrát města Havířova
tajemník Magistrátu města Havířova
Svornosti 86/2
736 01 Havířov-Město

11. Místo a způsob podání přihlášky:
Osobním podáním na podatelnu Magistrátu města Havířova v pracovní dny nebo prostřednictvím provozovatele poštovních služeb, kdy za včas podanou přihlášku se považuje také její podání v poslední den stanovené lhůty k poštovní přepravě.

12. Informace o zpracování osobních údajů zájemce
-zpracovatelem osobních údajů bude statutární město Havířov, Magistrát města Havířova, IČO 00297488, se sídlem Svornosti 86/2, 736 01 Havířov-Město, tel. 596 803 111, e-mail: posta@havirov-city.cz, datová schránka: 7zhb6tn (dále jen MMH);
-v rámci tohoto výběrového řízení bude MMH zpracovávat osobní údaje zájemce za účelem provedení výběru vhodného zaměstnance a u vybraného zájemce za účelem jednání před uzavřením pracovní smlouvy na výše uvedený druhu práce (viz bod č. 2);
-osobní údaje zájemce bude MMH zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro splnění účelu uvedeného v druhé odrážce;
-osobní údaje zájemce bude MMH zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, zabezpečí jejich ochranu a nebude je předávat žádné jiné právnické nebo fyzické osobě;
pro účely spisové služby budou osobní údaje zájemce uvedené v přihlášce uchovávat po dobu 5 let;
-po skončení výběrového řízení si MMH ponechá doklady uvedené v bodu č. 8, pouze u vybraného zájemce, ostatním zájemcům tyto doklady, příp. další přílohy přihlášky neprodleně vrátí;
-zájemce má právo na přístup ke svým osobním údajům, má právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování svých osobních údajů a má právo vznést námitku proti zpracování svých osobních údajů;
-státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se zájemce může obrátit se stížností.

Informace o pozici

  • Statutární město Havířov
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Měsíční
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Havířov