Nabídka práce > Bowling Nikita v Bruntále hledá brigádníka do obsluhy

Bowling Nikita v Bruntále hledá brigádníka do obsluhy

Náplň práce

Pokud hledáte dlouhodobou brigádu, v příjemném prostředí v oblasti gastronomie, neváhejte nás kontaktovat. Hledáme zodpovědného člověka, co se rád učí nové věci a rád pracuje s lidmi. Vaší náplní práce bude práce za barem i v kuchyni. Vždy podle potřeby. Směny plánujeme dlouhodobě, tudíž budete vědět kdy přesně půjdete do práce.

Požadavky

18+
Zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost, příjemné vystupování
Zdravotní průkaz
Zkušenosti v oboru výhodou

Nabízíme

Nástupní plat 120,-/hod, po zaučení 130,-/hod
Práci v příjemném prostředí v kolektivu mladých lidí
Zaškolení v čepování piva, míchání koktejlů, přípravy kávy, přípravy pizz
Dlouhodobou brigádu

Informace o pozici

  • Kateřina Kučová
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 120,-/hod - 130,-/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: vyplácení po směně
  • Vhodné pro: studenty
  • Místo pracoviště: Bruntál