Nabídka práce > Referent kultury oddělení realizace Centra kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace

Referent kultury oddělení realizace Centra kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace

Náplň práce

Plánování a kontrola dodržování časového harmonogramu, objednávání a zajišťování sjednaných podmínek pro účinkující, úkolování pořadatelské služby, plánování práce odborných pracovníků na obsluhu zvukové a další techniky, zajišťování pronájmů a koordinace klubu Atlantik, pódií a jejich instalaci a deinstalaci, zajišťování technické a administrativní zabezpečení akcí a projektů (včasné žádosti o všechna potřebná povolení a zábory), včetně zajišťování přípojek energií dle platných předpisů. A to pro všechny akce CKV, případně pro nájemce nebo spolupořadatele akcí v zařízeních CKV.
Koordinace a zajišťování práce při instalaci výstav a expozic, zajišťování bezpečnosti práce účastníků instalace a pojištění artefaktů.
Zajišťování publicity akcí CKV, vytváření a realizace prezentace činnosti organizace ve vztahu k veřejnosti ve spolupráci s tiskovou mluvčí.
Tvorba informačních a prezentačních kampaní včetně jejich přípravy a realizace na základě informací dodaných kolegy a za jejich součinnosti.
Kontrola formální správnosti propagačních materiálů.
Tvorba a kontrola věcné náplně objednávek a smluv.
Plnění obsahem sociální sítě Facebook – tvorba příspěvků a pozvánek na stránkách „Cékávéčko“ a „Klub Parník“.
Plnění obsahem webové stránky zaměstnavatele.
Příprava vstupenek do prodeje.
Kontrola ve spolupráci s ekonomkou inventurní soupisy a dohled, aby odpovídaly skutečnosti.
Minimálně jednou týdně plnění povinnost recepce, a to do 17.00 hod.

Požadavky

Předpoklady:
- Státní občan ČR nebo cizí státní občan, který má v ČR trvalý pobyt,
- dosažení věku 18 let,
- způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost,
- ovládání jednacího jazyka.

Jiné požadavky:
Aktivní znalost práce na PC (MS Office, internet, sociální sítě), komunikační, řídící a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, ochotu učit se, vzdělávat a rozvíjet; výhodou je řidičský průkaz skupiny „B“.

Uchazeč je povinen podat písemnou přihlášku, která musí obsahovat:
- Jméno, příjmení, titul,
- datum a místo narození,
- státní příslušnost,
- místo trvalého pobytu,
- číslo OP nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
- datum a vlastnoruční podpis.

Další informace

Lhůta a forma podání přihlášky:
15. 10. 2023
Poštou nebo osobním doručením na sekretariát Centra kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace, v uzavřené obálce s označením „NEOTVÍRAT!", adresou odesílatele.

Adresa pro podání přihlášky:
Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace
Sokolská třída 175/26, 702 00, Ostrava
Informace na telefonu: 596 138 821

  • Centrum kultury a vzdělávání Moravská Ostrava, příspěvková organizace
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: ovládání jednacího jazyka
  • Plat: 9. platová třída (21.710, - Kč – 31.820, - Kč) podle délky uznané praxe v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů; přiznání osobního příplatku po zkušebn
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, možnost práce z domova jednou týdně, pružná pracovní doba, příspěvek na stravné ve výši kolem 2.000 Kč/měsíc, zajímavé platové ohodnocení, smlouvu na dobu neurčitou.
  • Místo pracoviště: Moravská Ostrava