Nabídka práce > Řidič nákladních vozidel / strojník - obsluha zemních strojů

Řidič nákladních vozidel / strojník - obsluha zemních strojů

Náplň práce

Stavební firma HOSS a.s. přijme zaměstnance

na obsluhu zemních strojů (traktorbagr CAT + kolový nakladač Bobcat) + řidiče nákladního vozidla skupiny C+T (MAN+kontejner)

Požadavky

Požadujeme:

profesní průkaz, kartu řidiče, strojnický průkaz, čistý trestní rejstřík, spolehlivost, dochvilnost, samostatnost, slušné jednání, praxe min. 2 roky.

Nabízíme

Nabízíme:
práci ve stabilní firmě působící na trhnu 30let, pracovní dobu od 7:00-16:00, bez SO a NE, stavby v okolí Benešova, hodinová pauza na oběd, 5 týdnů dovolené, stravenky, diety, dobré mzdové ohodnocení

Informace o pozici

  • HOSS a.s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: 30.000,- - 40.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, diety, 5týdnů dovolené
  • Vhodné pro: řidiče
  • Místo pracoviště: Benešov