Nabídka práce > montážník - odborník

montážník - odborník

Náplň práce

v současné době hledáme kolegu do týmu na práce v oblasti hydroizolací balkonů a montáže dřevěných zábran na balkonech v Dolní Moravě . A práci máme po celá ČR . Jedná se o jednoduchou práci , která vyžaduje znalost jednoduchého měření ( kdo umí svařovat gumovou folii je to výhoda ) . Ubytování zajištěné . Plat dle odbornosti a šikovnosti a odvedené práce - většinou úkolem .

Požadavky

máme zájem o lidi , kteří se budou chtít realizovat v oboru o který je stále více zájem a má budoucnost
- nejlépe vyučený s praxí
- neholdovat alkoholu a drogám
- ochotu pracovat mimo domov
- učit se novým věcem
- je dobré mít řidičský průkaz a vlastní auto - benzín/ naftu proplácíme
- nejlépe být vyučen v oboru zámečník , truhlář , tesař , izolatér aj. stavební obory
- být oblíbený v kolektivu
- možnost práce pro partu 2 lidí
- když budete psát e-mail , prosím o celé jméno , bydliště a telefonické spojení včetně praxe a v jakém oboru

Nabízíme

- dobré platební podmínky
- ubytování zdarma v penzoinech NE na ubytovnách
- proplacení nákladů na auto
- zajištění pracovních nástrojů a příslušenství
- vstup do dobře fungující party
- možnost výplaty po odracovaných 14 dnech

Další informace

další informace dohodou na telefonu nástup možný ihned
- práce možná na Ž.L. , DPČ , HPP , brigáda

Informace o pozici

  • PERFECT RAPTOR s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: není potřeba
  • Plat: úkolem , nebo hodinová mzda
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: za splněný úkol odměna dle dohody vyhlášené vždy dva měsíce dopředu
  • Vhodné pro: vyučené/ nevyučené ale šikovné lidi , kteří se budou chtít naučit jednoduchou ale dobře placenou práci
  • Místo pracoviště: Dolní Morava