Nabídka práce > Údržbář logistického areálu v Brně

Údržbář logistického areálu v Brně

Náplň práce

Nabízíme pracovní místo údržbáře v našem logistickém areálu, Brno - Černovice, Hájecká 12.
Sháníme spolehlivého, pracovitého a manuálně zručného člověka pro správu, údržbu a úklid již zmiňovaného areálu.

Požadavky

-Platná vyhláška 50 nebo nově platná vyhláška 194/2022 o odborné způsobilosti v elektrotechnice.
-Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost.

Nabízíme

-Práci na HPP nebo živnostenský list
-ranní směny
-vysoké odměny a nadstandartní platové podmínky

Další informace

V případě, že vás nabídka práce zaujala neváhejte nás kontaktovat a zaslat nám váš životopis na e-mail pavla.kaderova@sunfin.cz a my se vám ozveme, případě vám zodpovíme vaše dotazy.

Informace o pozici

  • MM services s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Nadstandartní platové podmínky
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: vysoké odměny
  • Vhodné pro: Vhodné i pro lidi v důchodovém věku
  • Místo pracoviště: logistický areál Brno- Černovice, Hájecká 12