Nabídka práce > Asistent/ka prodeje, rozuměj "Borec/Borka prodeje

Asistent/ka prodeje, rozuměj "Borec/Borka prodeje

Náplň práce

Pro našeho klienta "Angry Beards", který otevírá svojí první kamennou a rovnou pěkně vytuněnou prodejnu v centru Práglu, hledáme fajn borečky a borkyně, kteří nám pomůžou obsloužit ty naše milované zákazníky. Baví tě obchod, prodej a komunikace? Přidej se do naší praštěný, ale skvělý bandy nadšenců. Máš vousy jako Aquaman? Skvělé, máš plusové body! Jsi sympoška s pár kily navíc? Fajn! Už ti chystáme smlouvu! Tak na nic nečekej, klikni tady na pár tlačítek a my se s tebou spojíme, ať to lítá!

Požadavky

Sympoše/ku, co mu nedělá problém komunikace
Nadšence pro obchod, hlavně ne ťunťu co se bojí
To, že máš chodit včas, nebo když se zasekneš na magistrále, abys nám cinknul ti snad říkat nemusíme ne?
Rejstřík hříchů chceme taky jen v jedné barvě a to čistě bílé
Máš už aspoň 18 křížků, a chceš pracovat na full
Hlavně abys nefňukal/a, že tě bolí nohy! Pojedeme 12-ky, krátkej/dlouhej.
No a zbytek ti pak řekněme. Neboj, my si budem rozumět!
Jo a pokud můžeš naskočit hned, bude to super. Ale určitě se dohodneme.

Nabízíme

Super, skvělý, možná trochu praštěný tým, který udělá maximum pro tvoji spokojenost
Férové jednání, neboj mlátit tě rozhodně nebudeme
Dobrý plat a když se bude dařit tak i kačky navíc (jasně že ty do šrajtofle, ne k jídlu)
No a když budeš takovej dříč jako my, tak tě třeba šoupnem i někam výš

Informace o pozici

  • Jana Koktavá
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 200,- Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: sleva na firemní výrobky, produktové školení, firemní akce
  • Místo pracoviště: nákupní galerie Myslbek, Praha 1