Nabídka práce > Obsluha stánku rychlého občerstvení

Obsluha stánku rychlého občerstvení

Náplň práce

Práce s pokladními systémy, příprava pokrmů a nápojů, točení zmrzliny... ,příprava a úklid stánku.

Požadavky

Potravinářský průkaz, čistý rejstřík trestů, zodpovědnost, reprezentativní vzhled a vystupování, vstřícnost a flexibilitu, manuální zručnost, dochvilnost a spolehlivost, znalost AJ. Vhodné pro ženy.

Nabízíme

Jednorázové brigády po celé ČR, plat 1000- 3500,- za den, dle typu a náročnosti akce.

Další informace

Obsluha stánku s rychlým občerstvení
Přijmeme brigádníky na pozici obsluha rychlého občerstvení. Práce s potravinami, nápoji a pokladními systémy. Místo výkonu práce je celá ČR, ojediněle i zahraničí. Jezdí se festivaly, koncerty, výstavy, a další různé společenské akce. Nutnost znalosti Českého a Anglického jazyka. Vyžadujeme reprezentativní vzhled a vystupování, zdravotní prúkaz, výpis rejstříku trestů. Denní odměna od 1.000,- do 3500,- za den, dle náročnosti akce. Své CV zasílejte prosím s aktuální fotografií na majpafood@gmail.com

Informace o pozici

  • Tintili s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: EN,ČJ
  • Plat: 1000-3500/den
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Celá ČR